شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۰۹

عبدالرزاقی،

ضرورت اتصال بلوار پیامبراعظم (ص) و پل ولایت به پل امام رضا(ع)

اتصال و تکمیل رینگ شهری یکی از اساسی ترین ومهم ترین اقدامات مدیریت شهری است که باید در این راستا سریعارینگ شرقی شهر تکمیل شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهدی عبدالرزاقی نایب رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار  شد، گفت:  در شورای پنجم بارها به شهرداری قزوین تذکر داده شده که مسیر ارنجک و بلوار  پیامبراعظم (ص) و پل ولایت به پل امام رضا(ع) و تکمیل رینگ شرقی  شهرانجام شود؛ چراکه تکمیل این رینگ تاثیر زیادی در کاهش بارترافیک شهرخواهدداشت اما مدیریت شهری کوتاهی کرد.

وی اظهار امیدواری کرد،: در شورای ششم مهم ترین موضوعی که پیگیری واجرایی می شود تکمیل رینگ شرقی شهر باشد.

عبدالرزاقی بابیان اینکه بنده از ابتدا‌ هم مخالف احداث پلهایی همچون نادری، امام علی(ع) و پل امام رضا(ع) بودم خاطرنشان کرد: احداث این پل ها که سازه های نامناسبی دارد، اشتباه بوده است اما رینگ شهری باید شکل بگیرد و این اتصال ها باید انجام شود تا ترافیک شهر ساماندهی شود.

وی تاکیدکرد: قسمت عمده ای از تملکات دربخش پل  ارنجک انجام شده ولازم است تا مدیریت شهری اتصال و تکمیل رینگ شرقی شهر را سریع تر به انجام برساند.

وی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص لایحه دریافت هزینه تغییرکاربری ناشی از ارزش افزوده از تغییرطرحهای شهری گفت: زمانی که شورای عالی معماری و شهرسازی مصوبه تغییر کاربری از مسکونی به گردشگری را صادر کرده مدیریت شهری حق دریافت پول بابت تغییر کاربری را ندارد.
 
وی همچنین با پرداخت ۱۴ و نیم میلیارد تومان یارانه به سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین موافقت کرد و گفت: برای جبران هزینه های این سازمان و خسارت در دوران شیوع کرونا باید یارانه حمایتی به این سازمان پرداخت شود.

 

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط