شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۰۹

فصیحی رامندی،

پروژه های شهری براساس اولویت انجام نمی شود

شهرداری قزوین به اولویت بندی پروژه های شهری دقت و توجهی ندارد.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرقزوین؛ فرج اله فصیحی رامندی رییس کمیسیون مالی _اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین درجلسه شورا که بادستورکار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، در تذکری به شهرداری قزوین اظهار داشت: شهرداری در بلوار ایران برای یک دیوارچینی غیر ضروری، اقدام به استفاده از گلدانهای سیمانی برای ایجاد سیما و منظر شهری و زیباسازی کرده و این درحالی است که ۷۰۰ متر بین پل مرحوم ابوترابی و پل ولایت بواسطه عدم دیوارچینی هنوز بسته  است و هیچ اقدامی در آن  انجام نشده است.

وی افزود: چرا باید بودجه و اعتبار درنقطه ای از شهر صرف زیباسازی شود ولی در پروژه ای دیگر که به موضوع ساماندهی ترافیک و بهبود عبورومرور درشهر ارتباط دارد باید پروژه مسکوت بماند و هیچ کاری انجام نشود؟

به گفته فصیحی رامندی، اگر دیوار چینی  پل مرحوم ابوترابی به پل ولایت و اتصال این پل ها انجام شود از بار ترافیکی در تقاطع ولی عصر(عج)که روزانه بیش از ۹۰ هزار تردد خودرو  در آن انجام می شود به شدت کاسته می شود.

 وی  با طرح این سوال که چرا باید اولویتها از سوی مدیریت شهری تشخیص داده نشود تاکید کرد: این پروژه بیش از سه سال است که تعطیل شده اما باید درجای دیگر شهر برای زیباسازی شهری بودجه هزینه شود.

وی همچنین با افزایش پرداخت دو میلیاردتومان یارانه به سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین بواسطه عدم پیش بینی آن در بودجه سالیانه مخالفت کرد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط