سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۱۲

رییس پارلمان محلی قزوین:

کارنامه خوبی در شورای پنجم رقم خورد

پروژه های شاخص و زیرساختی در شورای پنجم اجرایی شد و ازاین جهت شورای پنجم کارنامه خوبی را رقم زد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین ؛حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین در آیین بهره برداری از پروژه های شاخص شهرداری قزوین، گفت: باوجود تمام مشکلات موجود بر سراجرای پروژه ها، اما با تلاشهای شبانه روزی همکاران در شورا و با تصویب لوایح و طرح ها و تلاشهای تیم مدیریت شهری بخش عمده ای از پروژه های زیرساختی در شورای پنجم اجرایی شد

وی افزود: اجرای کمربندی آیت اله باریک بین ازجمله پروژه های مهم ترافیکی و  زیرساختی است که در حال حاضر فاز یک آن به اتمام رسیده و اقدامات اساسی  برای اتصال به پل امام رضا (ع) انجام شده است.
 
به گفته داودی، با تکمیل این پروژه یکی از مشکلات جدی ترافیکی شهر قزوین برطرف و زمان سفر از شمال به جنوب شهر کاهش خواهد یافت.
 
وی همچنین به پروژه مهم و زیرساختی نسیم شمال اشاره کرد و گفت: این پروژه سالها مورد انتقاد ساکنین شهر قزوین و حتی رانندگان سایر شهرها که از این مسیر تردد می کردند بود که خوشبختانه درشورای پنجم فاز اول آن از مسیر تقاطع میرزا کوچک خان تا تقاطع اقبالیه افتتاح شد.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین خاطرنشان کرد: شهر قزوین دومین شهر کشوراست که به جای آسفالت از بتن در جاده استفاده کرد و در حال حاضر نیز اقدامات زیرساختی فاز دوم این محور انجام شده است.

وی با بیان اینکه به دلیل نبود سیمان فازدوم پروژه نسیم شمال متوقف شد، اظهار امیدواری کرد: با حل مشکلات، در شورای ششم این پروژه پیگیری و به بهره برداری برسد.
 
رییس پارلمان محلی قزوین اضافه  کرد: با وجود موانع موجود در اجرای پروژه ها ازجمله گرانی سیمان و نبود این کالا در بازار و محدودیت در اعتبارات، در مجموع شورای پنجم در اجرای پروژه های زیرساختی کارنامه خوبی را از خود به جا گذاشت.

داودی همچنین از تلاشهای شهردار قروین و تیم معاونین و روسای سازمانهای  شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین  در پیشبرد اهداف و اجرای طرح های عمرانی در شهر قزوین تقدیر  کرد.

 

پایان پیام/

 

تصاویر مرتبط