پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۱۴

محسن حق شناس،

از نقد سازنده حمایت می کنیم

قطعا شورای ششم از نقدهای سازنده حمایت می کند؛ چراکه نقد سازنده باعث پیشرفت و اصلاح امور می شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ محسن حق شناس نایب رییس پارلمان محلی قزوین در اولین جلسه شورای ششم اظهار داشت: نقدهای سازنده همراه با ارائه راهکار باعث می شود تا شورا در مسیر روبه رشدی حرکت کند و قطعا شورای ششم از این موضوع حمایت می کند.

وی افزود: از ایجاد فضای باز برای رسانه ها و حضور آنها در جلسات شورای اسلامی شهر قزوین که توسط ریاست شورا اعلام شد تشکر می کنم.

حق شناس در ادامه سخنانش گفت: جلسات متعدد همفکری و تصمیم گیری بین ۹ نفر عضو شورای ششم طی یک ماه گذشته پیرامون انتخاب سرپرست شهرداری قزوین و موارد دیگر برگزار شد و خدارا شکر که به فضل خدا نتایجی که برون داد رضایت نسبی بین جامعه راشاهد هستیم.

وی تاکید کرد: فرصت خدمتگزاری بسیارکم است و باید مراقب باشیم تا از جریان اهداف شورای ششم که مدنظر بود فاصله نگیریم و به سمت اهداف حرکت کنیم.

نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین همچنین از زحمات شهرداران در دوره شورای پنجم نیز تشکر و قدردانی کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش خواستار توجه به واکسیناسیون پرسنل اتش نشانی قزوین برعلیه کرونا شد و گفت: باخبر هستیم که پرسنل آتش نشانی شهر تهران بر علیه کرونا واکسینه شده اند براین اساس این درخواست را از ستادکرونای استان و دانشگاه علوم پزشکی قزوین داریم تا پرسنل آتش نشانی شهرداری قزوین نیز که به نوعی جزو مشاغل پرخطر محسوب می شوند در اولویت دریافت واکسن کرونا قرارگیرند.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط