سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۱۹

فصیحی رامندی،

پاکسازی مناسب شهر در ایام محرم در دستور کار سازمان پسماند باشد

سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین باید در ایام عزاداری سرور وسالار شهیدان امام حسین (ع) پاکسازی شهر و جانمایی مخازن زباله را مورد توجه قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ فرج اله فصیحی رامندی رییس شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی برنامه های نامزدهای تصدی پست شهردار قزوین برگزار شد، در سخنانی ضمن تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) و دهه اول محرم اظهار امیدواری کرد: از رهروان واقعی و عزاداران امام حسین(ع) و یاران باوفایش قرار بگیریم و پایبند به اصول و معیارهای ارزشهای انقلاب باشیم.

وی افزود: در آغاز کار شورای ششم بررسی برنامه های نامزدهای تصدی پست شهرداری قروین در دستور کار قرار دارد و امیدوارم پس از بررسی صلاحیتها و برنامه ها بتوانیم شهرداری مدیر، مدبر و توانمند برای شهر قزوین انتخاب و معرفی کنیم.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین افزود: بررسی برنامه های نامزدهای تصدی پست شهردار قزوین در دو بخش نامزدهای غیربومی و بومی در دستور کار پارلمان محلی قزوین قرار دارد.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه جلسه از اعضای شورا خواست تا به دبیران کمیسیونها یادآوری شود تا مراجعه کنندگان تقاضاهای خود را به صورت مکتوب تحویل دهند تا بررسی شود.
 
فصیحی رامندی همچنین تاکید کرد: اعضای شورای اسلامی شهر قزوین به عنوان یک شخصیت حقوقی نباید در جلساتی که حضور پیدا می کنند، وعده هایی که محقق نمی شود بدهند، چراکه موضوعات و موارد باید در صحن شورا تایید و به تصویب برسد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط