شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۲۳

سخنگوی پارلمان محلی قزوین:

تغییر در مدیران شهرداری مورد استقبال شهروندان و موجب امیدواری پرسنل شهرداری شده است

تغییر در مدیران شهرداری که توسط سرپرست شهرداری قزوین صورت گرفته، مورد استقبال شهروندان قرار گرفته و بدنه مدیریت شهری امیدوارتر شده است.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ قاسم الهیاری رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، بانوان و امور خانواده شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با دستورکار بررسی برنامه های پیشنهادی نامزدهای تصدی پست شهردار قزوین برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به تغییرات مدیریتی در شهرداری قزوین اظهار داشت: با انتخاب سرپرست شهرداری به ایشان اطمینان داریم و باید دست وی را برای انتخاب مدیران باز بگذاریم تا بتواند کار کند.

وی افزود: انتظار مردم از ما تحول و تغییر است؛ چراکه که به یک تفکر رای داده اند و منتظر تغییر و تحول در مدیریت شهری هستند.

به گفته سخنگوی پارلمان محلی قزوین، مدیری که سیاسی آمده و بر سر کار بوده یک روز هم باید سیاسی برود، این تغییرات باعث زنده شدن امید در دل نیروهایی که به خاطر سیاست زدگی سرخوردگی داشته اند، شده است.

الهیاری تاکید کرد: ممکن است بنده با همه جابه جایی ها موافق نباشم؛ اما با بخش زیادی از آنها موافق هستم و معتقدم تغییرات به جا و خوبی صورت گرفته است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: سرپرست شهرداری تمام اختیارات قانونی شهردار را داراست و باید بسترهای لازم برای تحقق مدیریت خوب شهری که ما خواهان آن هستیم فراهم شود که یکی از آنها می تواند بودن مدیران توانمند و مدبر بر سر کار باشد.

 

پایان پیام/

 

تصاویر مرتبط