یکشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۳۱

عضو پارلمان محلی قزوین تاکید کرد:

ضرورت حل مشکلات و گره های طرح شهید انصاری شرقی با همراهی مدیران

به دلایل مختلف قفلهای زیادی در طرحهای شهری از جمله طرح شهید انصاری شرقی زده شده که باید با همراهی مدیران مربوطه نسبت به حل و رفع موانع اقدام کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، حسین صلح جو عضو پارلمان محلی قزوین در جلسه غیرعلنی صحن شورا که باحضور مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان برگزار شد با بیان این مطلب اظهار کرد: در حال حاضر 80 درصد کار تملک در طرح شهید انصاری شرقی انجام شده و باعث آواره شدن ساکنین این محله تاریخی شده است.

وی افزود: حافظه تاریخی ساکنین این محلات با اجرای طرح ناقص دچار مشکل شده و ساکنین این محلات آواره شده و در نقاط دیگر شهر ساکن شده اند و همچنان از اجرای کامل آن خبری نیست.

به گفته صلح جو، ما نمایندگان مردم هستیم و باید در دفاع از حقوق آنان اقدام کنیم؛ بنابراین از مدیران می خواهیم تا همراهی های لازم را داشته باشند تا بتوان طرح شهید انصاری شرقی و سایر طرحهایی که دربافت تاریخی مسکوت مانده است را تکمیل و تعیین تکلیف کنیم.

این عضو مجلس محلی همچنین تصریح کرد: ساکنین محله بلاغی و کوچه محمدیه نیز از تردد بیش از حد خودرو در عذاب هستند، چرا که ترافیک عبوری از خیابان شهدا ( سپه ) به آیت اله طالقانی توسط این کوچه است و بایستی برای این موضوع چاره ای اندیشیده شود.

 

پایان پیام/

 

تصاویر مرتبط