سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۳۰

فرج اله فصیحی رامندی،

ایستادگی و مقاومت در برابر بیگانگان، پیروزی را به دنبال دارد

ایستادگی و دفاع قهرمانانه رزمندگان دفاع مقدس باعث زنده شدن روح مقاومت و ایستادگی در بین کشورهای اسلامی شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ فرج اله فصیحی رامندی رییس شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس برگ زرینی از تاریخ شکوهمند ایران و انقلاب اسلامی است و فرزندان این ملت با شجاعت و شهامت و ایستادگی ثابت کردند که در برابر دشمن قهرمانانه مقاومت می کنند.

وی افزود: دفاع مقدس و ایستادگی رزمندگان روح مقاومت و ایستادگی را در بین ملتهای اسلامی زنده کرد و اگر امروز در جهان اسلام و کشورهای اسلامی می بینیم که مقاومت در برابر بیگانگان و استکبار دارند نشان اثرگذاری مقاومت و ایثار رزمندگان کشور عزیزمان است.

وی تاکید کرد: کشورهایی که مقاومت کردند طعم پیروزی را چشیدند و کشورهایی که تسلیم شدند مانند لیبی یا برخی کشورهای اسلامی دیدند که هزینه تسلیم شدن به مراتب از مقاومت و ایستادگی بیشتر است و نابودی آنها را در پی خواهد داشت.
 
این مقام مسئول با بیان اینکه ایستادگی و مقاومت طعم پیروزی را به دنبال خواهد داشت تاکید کرد: امیدواریم که روح مقاومت و ایستادگی در جامعه ما زنده باشد و طبق فرمایش امام راحل اگر روحیه بسیجی در کشور حاکم شود، کشور تضمین خواهد شد و اگر غیر از این باشد باید در مقابل حوادث شکست خورده باشیم.

فصیحی رامندی در بخش دیگری از جلسه که به بررسی لوایح شهرداری قزوین اختصاص داشت گفت: از روسای کمیسیونهای تخصصی شورا درخواست می شود طبق قوانین و آیین نامه شورا لوایح در کمیسیونها بررسی دقیق و چکش کاری شود و تا به جمع بندی رسیده نشد به صحن شورا ارایه نشود.

وی تاکید کرد: در کمیسیونهای تخصصی شورا می توان از حضور مشاورین برای تصمیم گیری و کارشناسی موضوع بهره مند شد.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین همچنین گفت: به منظور شفافیت آرای اعضای شورای اسلامی شهر قزوین و درجریان قرار گرفتن شهروندان از توجه اعضای شورا به بررسی لوایح و درخواستها پیشنهاد می شود تا جلسات علنی شورا به صورت زنده برای شهروندان در فضای مجازی پخش گردد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط