شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۰۳

صدور پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری قزوین به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

 ‍ ‍فرج اله فصیحی رامندی رییس شورای اسلامی شهر و سید مهدی کاظمی سرپرست شهرداری قزوین؛ به مناسبت فرارسیدن آغاز سال تحصيلی جديد پيام تبريك صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ متن پیام به شرح زیر است:

              بسم الله الرحمن الرحیم

نسيم پاييزی طبيعت، رايحه جان بخش بهار تعليم و تربيت را در كالبد فرزندان اين مرز و بوم می دمد و مطلع مهر، ماه عطوفت و صفا، ماه عشق و ایثار، فرا رسيدن موسم علم و دانش و معرفت را نويد می دهد.


تقارن بهار تعلیم و تربیت با ایام حزن و ماتم آل الله و ماه صفر که فضای مدارس را حسینی ساخته است و ورود به چهل و یک سالگی دفاع مقدس، پیام‌آور رسالت بزرگی است که سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش با نثار خون خود در مدرسه عاشورا و در تاریخی ترین کلاس درس بر دوش ما نهاده اند و شاگردانی در این مکتب تربیت شدند که درس عشق، ایثار و شهادت را از مولا و مقتدای خود آموخته‌ اند.

امسال هم در شرایطی به استقبال سال تحصیلی جدید می رویم که سبک زندگی متفاوتی رقم خورده است و به سبب شیوع ویروس منحوس کرونا آموزش به شیوه مجازی و غیر حضوری را شاهدیم و در این شرایط معلمین به عنوان افسران سپاه پیشرفت کشور در جهت ارتقاء کارایی کیفی و کمی آموزش و پرورش افق های تازه ای را فراروی فراگیران و متربیان گشوده اند.

اینجانبان ضمن تسلیت ایام حزن و ماتم(اربعین حسینی) و گرامیداشت یاد و نام شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعین حرم ،مدافعین سلامت و ارج نهادن به ایثارگری ایثارگران و خانواده های صبور آنان، تجدید پیمان با آرمان های امام امت و پیروی از منویات مقام‌ معظم رهبری(مدظله العالی)، آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک عرض می نماییم و آرزوی سربلندی مستدام برای میهن سراپا افتخارمان، ایران اسلامی داریم.

فرج اله فصیحی رامندی
رییس شورای اسلامی شهر قزوین

سید مهدی کاظمی
سرپرست شهرداری قزوین


پایان پیام/

تصاویر مرتبط