چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۴

صدور پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری قزوین به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی

فرج اله فصیحی رامندی، رییس شورای اسلامی شهر قزوین و سید مهدی کاظمی سرپرست شهرداری فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفتند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ متن پیام به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم

امام على عليه السلام:
شَرُّ الأوطانِ ما لَم یَأمَن فیهِ القُطّانُ
بدترين وطن، وطنى است كه ساكنانش در آن ايمن نباشند

نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی بوده که نقش برجسته ای در تامین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی داشته اند.
 
:مشارکت نیروی انتظامی در مقابله با تهدیدات از یک سو و برخورد قاطعانه با مفسدان، تهدیدگران سلامت اخلاقی جامعه و برهم‌زنندگان آرامش عمومی از سوی دیگر ارتقای امنیت و افزایش احساس امنیت در کشور را به دنبال داشته است.
 
اینجانبان ضمن تکریم یاد و خاطره شهدای گران‌قدر و والامقام و تقدیر از ایثارگران نیروی انتظامی، هفته ناجا را به دلاوران عرصه ی امنیت و انضباط اجتماعی، فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سراسر کشور و بویژه شهر قزوین تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزومندیم اعتماد، سلامت، امنیت، پویایی و نشاط، حاصل فعالیت‌های جان بر کفان نیروی انتظامی باشد و عزت همگان را تحت رهبری‌ داهیانه فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) از درگاه خداوند قادر و متعال آرزومندیم.

فرج اله فصیحی رامندی
رییس شورای اسلامی شهر قزوین

سید مهدی کاظمی
سرپرست شهرداری قزوین

 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط