یکشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۱

فصیحی رامندی:

اجرای 15 برنامه مشارکتی در هفته دفاع مقدس توسط شهرداری و سایر دستگاهها

در هفته دفاع مقدس 15 برنامه مشارکتی توسط سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین و سایر دستگاههای اجرایی استان برگزار شده است.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ فرج اله فصیحی رامندی رییس شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد طی سخنانی اظهار کرد: در قالب بودجه برنامه ای سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین برنامه ها ی خوبی در سطح شهر اجرا می شود که می توان به 15 برنامه مشارکتی که در هفته دفاع مقدس در سطح شهر اجرا شده، اشاره کرد.

وی افزود: همچنین علاوه بر این برنامه ها 9 برنامه نیز به صورت ویژه توسط سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین در هفته دفاع مقدس اجرایی شده است.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین با اشاره به مساعدت و حمایت شهرداری قزوین از هیاتها و انجمن ها گفت: این مساعدتها رویه جاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین است و در قالب مناسبتها صورت می گیرد اما به نظر می رسد که بایستی قاعده‌مند باشد تا عدالت برقرار شود.

فصیحی در ادامه جلسه که به بررسی مدضوع ساماندهی تابلوهای اطلاع رسانی ترحیم شهروندان در سطح شهر اختصاص داشت تصریح کرد: اطلاع رسانی بنر در سطح محلات شهروندان نباید منعی داشته باشد اما برای فیکسچر در نقاط مختلف شهری باید در کمیسیون فرهنگی شورا بحث، بررسی و تصمیم گیری شود.

وی همچنین در خصوص ساماندهی دکه های غیر مجاز در سطح مینودر و کوثر گفت: در سطح شهر قزوین 80 دکه موجود است و باید این 19 دکه موجود در مینودر و کوثر نیز تحت نظارت و ضوابط سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری قرار گیرد.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه جلسه پیرامون موضوع مناقصه ایستگاههای سازمان پسماند شهرداری قزوین برای رفت و روب شهری گفت: به منظور شفافیت در این موضوع، بایستی آنالیز قیمتها توسط کارشناسان بررسی شود و نتیجه به شورا اعلام گردد تا در این خصوص تصمیم گیری شود.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط