شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۰

چگینی:

مشکل آبرسانی به اراضی عظیمیه تعیین تکلیف و حل شود

مدیریت شهری قزوین و سایر دستگاههای مرتبط موضوع خدمت رسانی و آبرسانی به اراضی عظیمیه را تعیین تکلیف و حل کنند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ ولی چگینی رییس کمیسیون مالی، برنامه ریزی و سرمایه گذاری مجلس محلی قزوین با بیان این مطلب اظهار کرد: موضوع حل مشکل آب و ارایه خدمات به زمینهای عظیمیه در چند ماه گذشته با پیگیری مدیریت شهری قزوین مجدد مطرح و تا حدودی در جهت رفع آنها اقدام شد تا در میان مالکان این زمین ها بارقه امیدی شکل گیرد.

وی افزود: با توجه به جلسات و پیگیری ها و قول های مساعد جهت حل مشکل آب این منطقه شاهد رونق و خرید فروش در این منطقه نیز بودیم.

چگینی با اشاره به اینکه باید هر چه سریعتر مشکلات در منطقه عظیمیه رفع شود گفت: در این راستا و بر اساس مصوبه شورای برنامه ریزی استان و قول مساعد مدیران استانی، باید هر چه سریعتر مشکلات در مورد عدم خدمت رسانی دستگاههای مرتبط ، خصوصا حل مشکل آب رسانی به این منطقه برطرف گردد.

وی همچنین خواستار عمل به تکلیف شهرداری قزوین پیرامون آبرسانی به منطقه عظیمیه و آغاز ساخت و ساز در این اراضی شد.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین همچنین با اشاره به آمادگی شورای اسلامی شهر قزوین در عمل به وظایف و همکاری در جهت حل مشکلات منطقه عظیمیه تصریح کرد: ضرورت دارد سایر نهادهای خدمت رسان هم به وظایفشان در این منطقه عمل کنند تا بارقه امید به وجود آمده، خدای ناکرده کور نشود و مالکین نیز برای ساخت و ساز برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط