شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۰

جمالی پور، استاندار قزوین:

امکانات سازمان آتش نشانی متناسب با نیاز جامعه و خواست مردم توسعه یابد

استاندار قزوین گفت: با توجه به اهمیت فعالیت سازمان آتش نشانی در رفع تهدیدات و مخاطرات اجتماعی باید امکانات آن متناسب با نیاز جامعه و خواست مردم توسعه یابد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ هدایت الله جمالی پور روز شنبه در مراسم افتتاح نهمین ایستگاه آتش نشانی قزوین در ناحیه دانش ضمن تبریک این روز و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان، افزود: به یقین آتش نشانان در حوزه شهری و حوادث وظایفی ویژه، متفاوت و منحصر به فرد دارند و باید قدردان زحمات و تلاش های آنها برای رفع مخاطرات اجتماعی باشیم.

وی کار آتش‌نشانی را امری مقدس و والا دانست و اظهار کرد: خدمت در مجموعه آتش‌نشانی به دلیل اینکه برای حفظ جان مردم تلاش می‌کنند مقدس و مایه افتخار است.

جمالی پور اضافه کرد: آتش نشانان مانند بسیجیان بی ادعایی هستند که به قلب خطر می روند و برای حفظ سلامتی مردم هرگز به فکر جان خود نیستند.

وی تصریح کرد: تلاش مدیران استان برای ایفای حقوق آتش نشانان بر اساس قانون است تا خدمتگزاران مردم بدون دغدغه به وظایف خود بپردازند.

استاندار قزوین بر توسعه ایستگاه‌های آتش نشانی متناسب با نیاز هر منطقه، محدوده جغرافیایی،  میزان خطرپذیری و ناایمن بودن مناطق تاکید کرد و افزود: برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در آتش نشانی قزوین از نیروهای مازاد شهرداری در بخش های مختلف می توان استفاده کرد.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط