شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۰

آیت الله عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین:

آتش نشانان مصداق بارز ایثار و از خودگذشتگی در جامعه هستند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین با بیان اینکه ایثارگری آتش نشانان ستودنی است، گفت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با بهره‌مندی از نیروهای با تجربه و حضور به‌موقع در صحنه حوادث برای نجات جان شهروندان در شرایط سخت تلاش می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، آیت الله عبدالکریم عابدینی روز شنبه در مراسم افتتاح ایستگاه آتش نشانی شهرک دانش، افزود: آتش نشانان مصداق بارز ایثار و از خودگذشتگی در جامعه هستند و همیشه آماده ایثارگری برای نجات دیگران در برابر خطرات و حوادث بوده اند.

وی اظهار کرد: آتش نشانان برای نجات جان دیگر انسان‌ها و هموطنان، جان خود را در طبق اخلاص می‌گذارند تا هموطنان و همشهریان خود را از خطر نجات دهند که این از خودگذشتگی قابل تقدیر است.

آیت الله عابدینی تصریح کرد: آتش نشانان فداکار در همه ساعات و لحظات، آماده فداکاری و یاری هموطنان هستند و در این راه شهدایی را تقدیم کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان، نقش آتش نشانان در آرامش، ایمنی و امنیت شهروندان و جامعه را مهم ارزیابی کرد و تصریح کرد: شغل آتش نشانی جزو مشاغل سخت اما عشق آفرین است.

وی تاکید کرد: شغل آتش نشانان همانند انبیا الهی است چرا که آتش‌نشانان، مواقع بروز حادثه نجات‌بخش هستند و باید قدردان زحمات و تلاش های آنها باشیم.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط