یکشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۰۹

صلح جو:

لزوم توجه به آموزش نیروهای جمع آوری سد معبر در شهردار ی قزوین/ شهر نیاز به نظم و آرامش دارد

حوزه جمع آوری سد معبر در شهرداری قزوین نیازمند ارتقای امکانات پشتیبانی، لجستیکی و نیروی انسانی است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، حسین صلح جو عضو شورای اسلامی شهر قزوین با بیان اینکه جمع‌آوری سد معبر طبق قانون یکی از وظایف ذاتی شهرداری است اظهار کرد: شهر به نظم و آرامش نیاز دارد و در این راستا نیز جمع آوری سد معبر جزو وظایف ذاتی شهرداری است و ماموران این حوزه نیز مجریان قانون هستند.

وی افزود: در حال حاضر یکی از مهمترین معضلات در مباحث انضباط شهری، سد معبر به
صورت مسدود سازی معابر و پیاده روهای شهری و یا فعالیت‌های دستفروشی در مکان‌های غیر مجاز است که نیروهای زحمتکش و صبور سد معبر در حال خدمت رسانی شبانه روزی برای ساماندهی و نظم بخشی به شهر هستند.

وی با اشاره به اینکه این حوزه نیازمند خدمات لجستیکی و پشتیبانی قوی تری است خاطر نشان کرد: گرچه پرسنل زحمتکش در این بخش اقدامات و خدمات خوبی دارند اما به لحاظ امکانات خودرویی و نیروی انسانی در مضیقه هستند و لازم است تا در این خصوص تدبیر شود.

صلح جو همچنین تصریح کرد: داشتن امکانات به روز و استفاده از تکنولوژی های جدید و هماهنگی با نیروهای مقتدر ناجا و پلیس راهور می تواند باعث ارتقای خدمات در این بخش و رضایت مندی بیشتر شهروندان شود.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه سخنانش بر لزوم توجه به آموزش نیروهای برخورد با سد معبر در شهر قزوین تاکید کرد و گفت: لازم است که آموزش‌های لازم نظیر آموزش‌های تخصصی روانشناسانه در برخورد منطقی و مناسب نیروهای رفع سد معبر جهت برخورد با مردم و دستفروش ها به ماموران ارائه شود تا در فضای آرام و به دور از مجادله رفع سد معبر انجام شود.

وی ادامه داد: استفاده از نیروهای خوش خلق و خوش رفتار و دوره دیده در تعاملات اجتماعی در حوزه برخورد با سد معبر باید مورد توجه شهرداری قرار گیرد چرا که این موضوع باعث خواهد شد تا این افراد در فضایی آرام و قانونمند رفع سد معبر را داشته باشند.

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط