سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۹/۰۲

صلح جو،

ضرورت ارتقای تجهیزات و امکانات آتش نشانی در بازار سنتی قزوین

نصب شیرهای هیدرانت و استقرار ایستگاه آتش نشانی در مجاورت بازار سنتی قزوین از ضروری ترین اقداماتی است که باید برای ایمنی آن انجام شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرقزوین، حسین صلح جو عضو شورای شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد طی سخنانی اظهار کرد: نصب شیر‌های هیدرانت آتش نشانی در بازار قزوین نقش بسیار مهمی در تامین آب به هنگام مقابله با آتش سوزی‌ها دارد، به طوری که می تواند در تسریع آبگیری خودروهای آتش نشانی و افزایش سرعت امداد رسانی در مواقع آتش سوزی و بحران موثر باشد.

وی افزود: استقرار شیرهای هیدرانت، استقرار ایستگاه آتش نشانی در بازار و یا مجاورت آن و رفع مشکلات در تردد خودورهای آتش نشانی باید مورد توجه قرارگیرد.

این عضو شورا در ادامه جلسه که به بررسی پروژه بهسازی میدان آزادی اختصاص داشت گفت: بهسازی میدان آزادی یکی از پروژه های مهم شهرداری قزوین است که مورد توجه و رصد شهروندان و کارشناسان حوزه مدیریت شهری است.

صلح جو خاطرنشان کرد: تسریع در اجرای پروژه بهسازی میدان آزادی یکی از مطالبات اعضای شورای اسلامی شهر و شهروندان است، اما به هیچ عنوان نباید در سرعت گرفتن اجرای پروژه کیفیت مورد غفلت قرار بگیرد.

وی همچنین خواستار نگاه یکسان شهرداری قزوین به موسسات خیریه شد و گفت: شهرداری قزوین اگر به درخواست یک موسسه خیریه توجه می کند و زمین واگذار می نماید باید توجه شود که مابقی سمن ها و نهادهای خیریه نیز ممکن است از ما مطالباتی داشته باشند که باید به آنها نیز توجه شود.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط