برپایی کمیسیون تلفیق عمران با مالی شورای اسلامی شهر قزوین درتالار مردم

جلسه تلفیق کمیسیون‌های عمران با مالی شورای اسلامی شهر قزوین با دستور کار بررسی هفت لایحه شهرداری قزوین برگزار شد.

آتش نشانان الگوی شهامت و ایثار هستند

آتش نشانان دریادلان عاشقی هستند که بدون هیچ ترس و دلهره ای به دل حوادث می روند تا ایمنی و امنیت شهروندان را تضمین نمایند.

لزوم توجه به تخصیص صد درصدی بودجه سازمان آتش نشانی

در جلسه کمیسیون خدمات شهری و شورایاری شورای اسلامی شهر قزوین با هدف بازدید از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین تشکیل جلسه داد.

بررسی چهار لایحه در کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهرقزوین

در جلسه کمیسیون شهرسازی ،املاک و حقوقی شورای اسلامی شهر قزوین، لوایح ارسالی حوزه املاک و توافقات شهرداری قزوین مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پیرامون هر کدام از لوایح تصمیم گیری شد.

قیمت‌های فروش زمین در مزایده های شهرداری تجدید نظر شود

به منظور افزایش تمایل به مشارکت شهروندان و بخش خصوصی در مزایده های فروش زمین توسط شهرداری قزوین بایستی در قیمت فروش زمین در مزایده ها تجدید نظر شود.

۱۸ دستگاه اتوبوس جدید وارد ناوگان اتوبوسرانی قزوین می شود

اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا ضمن بررسی لوایح و نامه های واصله از سوی شهرداری قزوین با لایحه خرید ۱۸ دستگاه اتوبوس جدید برای شهر قزوین موافقت نمودند.

بررسی پنج لایحه در کمیسیون مالی شورای اسلامی شهر قزوین

جلسه کمیسیون مالی، برنامه ریزی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قزوین به ریاست ولی چگینی، با حضور اعضا با هدف بررسی لوایح و نامه های مربوطه تشکیل جلسه داد.

برگزاری برنامه های فاخر و در تراز ملی در حوزه کودک

جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر قزوین به ریاست قاسم اللهیاری، با حضور اعضا و با هدف بررسی برنامه های مدیریت شهری در روز جهانی کودک و نامه های واصله تشکیل جلسه داد.