مروری بر عملکرد اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در هفته ای که گذشت

منتخبین مردم در پارلمان محلی قزوین، هفته گذشته را با برپایی چند جلسه رسمی در تالار مردم، بازدید از مناطق سه گانه شهرداری و دیدار با مراجعین این مناطق، برگزاری نشست های مختلف در قالب کمیسیون های...

اعطای تسهیلات تشویقی فرزندآوری به کارکنان شهرداری قزوین

اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا ضمن بررسی لوایح و نامه های واصله از سوی شهرداری قزوین لایحه اعطای تسهیلات تشویقی به فرزندآوری کارکنان شهرداری قزوین را به تصویب رساندند.

استفاده از ظرفیت کودکان در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب/ساخت و سازها در قزوین قانونمند شود

می توان در حوزه امر به معروف و نهی از منکر و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب از کودکان شروع کرد چرا که ضمیر پاکی دارند و معلمان خوبی برای والدین هستند.

اعتبار پروژه های فرهنگی نیمه کاره در شهر تامین شود/نهی از منکر در جامعه نهادینه شود

به منظور تکمیل سریع پروژه های عمرانی فرهنگی، مطالبات پیمانکاران پروژه ها پرداخت و منابع مالی پروژه های نیمه کاره تامین گردد.

ردیف بودجه ویژه برای امر به معروف و نهی از منکر اختصاص یابد/ هوشمندسازی مدیریت پسماند درشهر قزوین

ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر برنامه جامع و دستورالعمل یکساله خود را تدوین و به شورا ارایه نماید تا تخصیص ردیف بودجه سالیانه درسالهای آتی در شهرداری قزوین هدف گذاری شود.

برگزاری جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین در تالار مردم

$titr.getData()  کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست، نظارت و شورایاری های شورای اسلامی شهر قزوین به ریاست علی فرمانی در تالار مردم تشکیل جلسه داد. به گزارش...

ایمنی ساختمانهای بلند مرتبه در قزوین مورد توجه جدی قرار گیرد

بحث ایمنی ساختمانهای بلند مرتبه در قزوین جدی است و بایستی نظارت بیشتری بر بناهایی که در مرحله پایان کار هستند صورت گیرد.

صدور پروانه برای املاک قولنامه ای در شهر قزوین

اعضای شورای اسلامی شهر قزوین ضمن بررسی لوایح و نامه های واصله از شهردار قزوین با تصویب هفت لایحه موافقت و آنها را به تصویب رساندند.

گزارش تحقق بودجه و اجرای پروژه های عمرانی شهرداری به شورا ارایه گردد

رییس کمیسیون خدمات شهری، نظارت و شورایاری شورای اسلامی شهر قزوین ضمن تاکید بر ارایه گزارش تحقق بودجه شهرداری قزوین به صورت فصلی، خواستار ارایه گزارش درآمد و هزینه ، پیشرفت واجرای پروژه های عمرانی...

لزوم بروز رسانی و استقرار سامانه های جدید در شهرداری قزوین

سازمان فاوای شهرداری قزوین نسبت به بروزرسانی و استقرار سامانه های جدید اهتمام جدی داشته باشد.

بررسی مجوز صدور پروانه املاک قولنامه ای در شورای شهر قزوین

دبیر پارلمان محلی قزوین خبر داد؛ $titr.getData()   به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرقزوین، مهدی مهدی خانی رییس کمیسیون عمران، ترافیک و امور زیربنایی شورای اسلامی شهر قزوین...

توجه به امر به معروف و نهی از منکر در بخش های حکمرانی و دستگاههای دولتی

قطعا ماموریت و رسالت ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر فقط در امور فرهنگی و حجاب و عفاف نیست، لذا بایستی مسئولانی که در راس امور وکارها هستند نیز امربه معروف و نهی از منکر شوند.

برنامه زمانبندی شهرداری برای تکمیل و بهره برداری باغستان سنتی کش آباد و قرار آباد به صورت شفاف ارایه شود

شهرداری قزوین به صورت شفاف، دقیق و زمان بندی شده برنامه احیای باغستان کش آباد و قراد آباد در اراضی عظیم زاده را به شورای اسلامی شهر قزوین ارایه نماید.

برنامه زمانبندی شهرداری برای تکمیل و بهره برداری باغستان سنتی کش آباد و قرار آباد به صورت شفاف ارایه شود

شهرداری قزوین به صورت شفاف، دقیق و زمان بندی شده برنامه احیای باغستان کش آباد و قراد آباد در اراضی عظیم زاده را به شورای اسلامی شهر قزوین ارایه نماید.

لزوم تقویت حوزه سرمایه گذاری در شهرداری قزوین

خام فروشی پروژه های نیمه کاره سرمایه گذاری شده ، نشانگر تسلیم شهرداری قزوین در جذب سرمایه گذار است.