اختصاص بودجه برای احداث سالن آمفی تئاتر سه هزار نفری قزوین

در راستای سیاستهای شورای ششم در حوزه فرهنگ و هنر احداث سالن آمفی تئاتر سه هزار نفری با رویکرد برگزاری رویدادهای ملی و همچنین برگزاری کنسرت و موسیقی دربودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری قزوین لحاظ شده است .

اعطای تسهیلات یکصد میلیون تومانی به پرسنل شهرداری قزوین براساس اولویت بندی

اعضای شورای اسلامی شهر قزوین با اعطای تسهیلات به میزان یکصد میلیون تومان به پرسنل شهرداری قزوین موافقت کردند که این رقم نسبت به سال گذشته از افزایش صدردصدی برخوردار است.

شهردار قزوین در اجرای سیاست های شورا ناتوان است

اگر مدیران شهرداری از خود اختیار تصمیم گیری ندارند بهتر است تا در جلسات آتی شورا لوایح با حضور خود شهردار بررسی شود و ایشان از لوایح دفاع کند.

بررسی ۱۵ لایحه دستور کار جلسه تلفیق کمیسیون های مالی و عمران شورا

در جلسه تلفیق کمیسیون مالی،برنامه ریزی و سرمایه گذاری با عمران، ترافیک و امور زیربنایی شورای اسلامی شهر قزوین ۱۵ لایحه شهرداری مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.

بررسی ۸ لایحه شهرداری در کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر قزوین

اعضای کمیسیون عمران، ترافیک و امور زیربنایی شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه این کمیسیون ۸ لایحه شهرداری در حوزه خدمات عمرانی شهر و حوزه فناوری اطلاعات را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

شهردار قزوین پاسخگوی بی توجهی به طرح های مسکوت مانده شورا باشد

شهردار قزوین با حضور در صحن شورا به اینکه چرا به بسیاری از طرحهای شهری و مردمی شورا که با نظر مساعد اکثریت اعضا حتی طرحهایی که با موافقت هر ۹ عضو شورا به ایشان ابلاغ شده، بی توجه بوده و اغلب مسکوت...

شهرداری‌ قزوین برای ایجاد شور انتخاباتی و تحقق مشارکت حداکثری مردم تلاش کند

تمام ظرفیتهای مادی و معنوی در شهرداری قزوین برای ایجاد شور انتخاباتی و تحقق مشارکت حداکثری مردم در صحنه انتخابات ریاست جمهوری به کار گرفته شود.